facebook

Chwile ulotne

My music

Muzykę mam w sobie od lat. Cieszę się nią, czuję ją i podaję ją dalej.

Zawodowo z muzyką związałem się 9 lat temu w jednym z popularnych rybnickich klubów - KC. Dalszą muzykalną wędrówkę przeniosłem do tamtejszego Imperium gdzie przyczyniałem się do szalonej zabawy na parkiecie, a także pomagałem ludziom ukazać emocje w nich siedzące. Następnie moja droga wiodła przez klub Retro w Jaworznie, by ostatecznie dotrzeć do klubu Szatnia w Tychach gdzie występowałem jako rezydent do momentu zamknięcia lokalu w związku z budową nowego Stadionu. W Szatni poza tworzeniem dobrej atmosfery, zajmowałem się także oprawą muzyczną balów Sylwestrowych oraz imprez firmowych. Co istotne różnorodność prowadzonych zabaw, zupełnie mnie nie przeraziła, a wręcz przeciwnie - spodobała mi się to do tego stopnia, że postanowiłem poszerzyć swoje zawodowo-muzykalne horyzonty i zająć się organizacją imprez oraz prowadzeniem zabaw weselnych. Od kilku więc lat pomagam młodej parze i jej najbliższym stworzyć niezapomnianą weselną noc, ponadto prowadzę imprezy kulturalno-rozrywkowe, gdzie poza odpowiednio dobraną muzyką staram się dotrzeć do słuchaczy, do ludzi mających różne zainteresowana, upodobania muzyczne i preferencje.

Do dziś dnia "jestem oddany mojej sztuce. Wierzę, że sztuka jako całość za swój cel ma zjednoczenie tego, co materialne i co duchowe, tego, co ludzkie i co duchowe. I wierzę, że jest to prawdziwy powód istnienia sztuki i tego, co robię. Czuję się szczęśliwy, że jestem instrumentem, przez który przepływa muzyka".

Do roku 2010 moje zainteresowania i pasje były zogniskowane wokół muzyki. Czas pozwolił mi się jednak rozwinąć, nawiązać cenne znajomości oraz poznać zasady bycia twórcą, kreatorem dobrej zabawy. To właśnie z chęci tworzenia pozytywnej aury powstała agencja EstiMus, która już w nazwie łączy muzykę i profesjonalizm, pasję i obowiązek, wyobraźnię i zdrowy rozsądek.

Agencja zajmuje się oprawą muzyczną imprez, ale również ich organizacją.

Warning: Undefined array key "CookiesAccepted" in /usr/home/ostrereklamy/domains/estimusic.pl/public_html/index.php on line 537